Het wisselen van een complete achteras, maar met behoud van het oude type handremkabels levert geen problemen op.
Je kunt echter inderdaad NIET 2 typen handremkabels met elkaar combineren: Oud en nieuw type krijg je niet zonder verdere aanpassingen aanelkaar geknoopt, en qua handrem is de middentunnel ook het een en ander anders: Handremhendel is gewijzigd, inclusief bevestiging op de vloer.
@Jaap: Dus je monteert de G40-as kompleet met de G40 trommels e.d., en dan monteer de bestaande/oude handremkabel op het mechanisme van de G40 trommels?
Geen verschillen met remdruk (zonder de g40 remdrukbegrenzer) tussen voor en achter? Geen overstuur bij remmen in de bocht? (ooit gehad na verlagen en niet afstellen van de remdrukbegrenzer) Theoretisch wordt de zuigerslag in de achterremmen kleiner door de grotere diameter, dus verdeling komt automatisch weer meer naar voren te liggen, toch??
ik heb de 54mm girlings voorop, dus heb sowieso al iets meer pedaalslag nodig... Dus met grotere remcilinders achter, wordt dat nog erger... Groupbuy 22mm HRC's

?
