Voor de velgen, incl. nieuwe banden (cupvelgen 14", 185-55-14=achter, 185-50-14=voor) vraag ik € 300,00
Voor de originele velgen, incl. banden (13", 165-80-13= voor en achter) vraag ik € 150,00
Voor het interieur (2 voorstoelen en de achterbank, voor foto's mail maar even) vraag ik € 150,00
Voor de rest van de losse onderdelen... Als iemand € 600,00 geeft voor heel de auto (dat is eigenlijk alles al samen voor interieur en velgen) mag die de auto kopen. De andere onderdelen heeft men dan bij wijze van spreken gratis en voor niets.
Het liefste doe ik de auto compleet weg, enige waar naar gekeken moet worden is electra bedrading van dashboard verlichting en de koplampen. Ik heb hier helaas geen tijd voor om dit op te knappen. Motorisch is auto in zeer goede staat, heeft 143.000 km gelopen, heeft nergens geen rotte plekken en zit nog APK op aug-2010.
Voor foto van de auto zie profielfoto.
Ik hoop dat er zo voldoende informatie op staat zodat topic niet verwijderd/gesloten gaat worden

Groetjes
PS: voor de complete gegevens van de auto zie het topic auto aangeboden, VW Polo 1988, of klik op mijn naam om mijn topics te zien