MISS POLOW erg netjes je koplampen.
kan je die ergens verkrijgen?

mvg nico
Mijne zijn gespoten met lampverf.
Op internet (zie in dit topic) staan wel wat maar vermoeden is dat die ook gespoten zijn.

xenon in lampen zetten die geen xenon horen te hebben, dan is er idd geen fatsoenlijk lichtbeeld meer. Op 1 uitzondering en dat is met lenslampen. Daar zit gewoon een metalen plaatje in wat voor het lichtbeeld zorgt.
Maarre bollampen? er zijn toch H4 armaturen voor te krijgen? Dan zou je met de xenon iig al een beter beeld moeten hebben.
Als je de buitenkant gespoten hebt, ist zowiezo apk afkeur, er mag geen laag over het glas zitten, ook aan de achterkant niet. Zelfs een anti steenslaglaag zou dus niet mogen.
Lichtopbrengst die je nu hebt is zowiezo lager als zonder gespoten, maar dat heeft niks te maken met een spiegel die geen licht meer in 1 richting stuurt, maar met je nu difuse koplampglas. Lak laat namelijk geen licht door. Anders zag je het niet.
Zou de glazen van de koplampen aan de binnenzijde spuiten, lichtjes, dan heb je smoke, maar valt t niet zo op voor de apk omdat je geen laag OP je lamp hebt.
Spoorbreedte, tja als je wielen uitsteken dan maakt et niet veel meer uit. Afdraaien gaat waarschijnlijk niet dus je kunt ook niet naar bijvoorbeeld ET35 gaan. Zou voor kleinere maat velgen gaan als je het te breed vind.
Zelf vind ik mattigs echt vet voor een derby 1 en polo 2

Ik heb inderdaad wel eens gekeken naar lampen met H4 armaturen, en ja buitenkant spuiten is afkeur maar weet garage die niet zo moeilijk doet.
En anders is het er snel genoeg af, binnenkant spuiten zou niet weten hoe ik dat moest doen daar de spiegel aan het glas vast zit en je met spuitbusje dus nooit overal komen kunt.
En over de wielen...IK vind ze juist leuk zo alleen oom agent vind het te breed maar dat is dan ook zijn probleem...een afwijking van 2% is 3 cm...daar ga je met elke bredere velg practisch overheen...gewoon slecht gemutste oom agent gehad vorige keer...

Daarbij heb ik deze velgjes nog niet veel vaker onder een polo gezien dus laat ik ze er lekker onder

:)Wel moet ik ze binnenkort aanpakken (schuren en spuiten) alle ideeen hiervoor zijn welkom...
